freely-10090

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 września 2017r.

O G Ł O S Z E N I A

1. Siostry salezjanki serdecznie zapraszają dzieci w wieku szkolnym oraz młodzież do Oratorium, które mieści się przy przedszkolu. Oratorium będzie otwarte od 14.30 do 18.00 oprócz sobót i niedziel.

2. Msze święte z udziałem dzieci przedszkolnych będą w tym roku sprawowane w IV niedzielę miesiąca o godz. 11.30. Za tydzień zapraszamy na pierwszą Mszę Świętą z udziałem przedszkolaków i ich rodziców do dolnego kościoła.

3. Zapraszamy chętnych do parafialnego chóru. Pierwsze spotkanie we wtorek 19 września o godz. 19.15.

4. Nasza parafia włącza się w akcję „Różaniec Do Granic:. To projekt, którego głównym założeniem jest otoczenie całej Polski modlitwą różańcową. W święto Matki Bożej Różańcowej (7 października), na zakończenie obchodów 100. rocznicy objawień fatimskich, Polacy udadzą się na granice kraju, by modlić się o ratunek dla swojej Ojczyzny i całego świata. Chętni mogą zapisać się w zakrystii. Koszt wyjazdu będzie zależny od ilości chętnych osób.