cropped-book-1738609_1920

IV NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Nasza Parafia organizuje 3-dniową autokarową pielgrzymkę do Czech. Termin wyjazdu 2-4 czerwca 2018. Koszt ok. 800 zł. Zapisy do 22 kwietnia prowadzi ks. Krystian. Szczegółowe informacje w zakrystii kościoła i w kancelarii.

2. Spotkanie organizacyjne dla osób wyjeżdżających w czerwcu do Ziemi Świętej odbędzie się dzisiaj o 19.00 w dolnym kościele.

3. W najbliższy czwartek spotkania formacyjne do sakramentu bierzmowania dla uczniów z klas III gimnazjum.

4. Od 20 do 23 maja 2018 w Łomiankach odbywać się będzie Zlot Kresowy Seniorów z Wołynia. Konsulat RP w Łucku zwraca się do nas z prośbą o przyjęcie i przenocowanie gości z zagranicy w trakcie trwania Zlotu. Grupa seniorów będzie liczyła ok. 25 osób. Rodziny z naszej Parafii, które mogłyby i chciałyby podjąć w swoich domach po dwie lub trzy osoby, proszone są o przygotowanie noclegu i skromnego śniadania przez trzy kolejne dni. Pozostały czas uczestnicy Zlotu spędzą poza miejscem zakwaterowania. Podobne spotkania dla Kresowian organizowane będą w maju na terenie Leszna, Warki i Góry Kalwarii.