cropped-book-1738609_1920

1. W Adwencie zapraszamy na Msze o świcie tzw. Roraty, od poniedziałku do soboty o 6.30. Kazania dla dzieci we wtorki i piątki.

2. Od środy 13 grudnia rozpoczniemy tegoroczne wizyty duszpasterskie – Kolędę. Szczegóły w zakładce Kolęda 2017/2018. Rekolekcje Adwentowe od III Niedzieli Adwentu poprowadzi ks. Jacek Rogalski z Poznania.

3. Za tydzień przy wyjściu z kościoła członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych rozprowadzać będą szopki wypieczone z pierników. Zebrane środki przeznaczone będą na cele stowarzyszenia.

4. Przy wyjściu z kościoła do kosza można składać długoterminowe produkty na paczki świąteczne dla ubogich.

5. W czwartek zapraszamy uczniów z klas III GIM na skrutinia do sakramentu bierzmowania, a w piątek młodzież z klas II GIM na spotkanie formacyjne do górnego kościoła na godz. 19.30.

6. Za tydzień harcerze rozprowadzać będą siano na stół wigilijny. Przez cały okres Adwentu nabywać możemy wigilijne świece Caritas.