cropped-book-1738609_1920

1. Msza Święta wypominkowa przez cały listopad o 17.00.

2. Wypominki roczne można składać w zakrystii kościoła i w kancelarii.

3. Dziś obchodzimy Dzień solidarności z Kościołem prześladowany. Zbiórka na ten cel przy wyjściu.

4. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi świętej w dniach od 23 do 30 czerwca 2018 roku. W programie pobyt w Jerozolimie, nawiedzenie Betlejem, Nazaretu oraz innych miejsc, w których rozegrała się Historia Zbawienia. Przewodnikiem pielgrzymów będzie biblista – ks. Dariusz Sztuk – salezjanin. Spotkanie z prelekcją dla zainteresowanych pielgrzymką oraz pragnących poznać Miejsca święte odbędzie się dziś o godzinie 17.00 w dolnym kościele. Natomiast zapisy będą się odbywać zarówno na spotkaniu, jak i w następnych tygodniach u księdza proboszcza.

5.Siostry Salezjanki serdecznie zapraszają młodzież na spotkanie – tzw. „Niepokalaną” pt. „Skała czy łaska?”. Odbędzie się ono w dniach 8 do 10 grudnia 2017 r. w domu sióstr przy ul. Warszawskiej 123 w Łomiankach (budynek przedszkola). Więcej informacji na plakacie i stronie facebooka „Oratorium św. Jana Bosko w Łomiankach”.