OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA
4 XI 2018

1. W miesiącu listopadzie zapraszamy na codzienną modlitwę w intencji zmarłych przed Mszą Świętą o 17.00. Modlić się będziemy Koronką do Bożego Miłosierdzia, wspominając imiona i nazwiska naszych bliskich zmarłych.

2. Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polską niepodległości dziś po Mszach Świętych Akcja Katolicka rozprowadza Świece Niepodległości – cegiełkę na budowę wotum narodu Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

4. Za tydzień w niedzielę 11 listopada zapraszamy na uroczystą sumę o godz. 10.00 w intencji ojczyzny.

5. Metropolita Warszawski Ks. Kardynał Kazimierz Nycz zaprasza wszystkich diecezjan do wzięcia udziału w obchodach 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Dla chętnych w zakrystii kościoła mamy bezpłatne wejściówki na Mszę Świętą i wieczorny koncert w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie.

6. Zachęcamy do lektury parafialnej gazety Małgorzatki.

7. Przy wyjściu z kościoła zbiórka na parafialną Caritas.