cropped-book-1738609_1920

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
16 IX 2018

1. Zapraszamy na Msze Świętą w intencji poległych żołnierzy walczących w Bitwie pod Łomiankami na cmentarzu parafialnym dzisiaj o 11.45.

2. W najbliższą sobotę parafialna pielgrzymka do Gietrzwałdu i Świętej Lipki. Program pielgrzymki wywieszony jest w gablotach i na stronie internetowej. Wyjazd o 6.00 rano, powrót w godzinach wieczornych. Koszt wyjazdu 60 zł. Wpłat dokonywać można po Mszach w zakrystii kościoła lub kancelarii parafialnej.

3. Po wakacyjnej przerwie próby wokalne wznowił Zespół Muzyczny Rodzin naszej parafii. Zapraszamy chętnych do wspólnego śpiewania podczas Mszy świętych o godz. 18.00 w wybrane niedziele miesiąca. Najbliższa próba w środę o 19.30 w zakrystii górnej kościoła. Więcej informacji na stronie internetowej parafii.

4. Przypominamy, że w niedzielne wieczory pomiędzy Mszami, od godz. 19.00 do 20.00 prowadzona jest Modlitwa Uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem.

5. W każdą czwartą niedzielę miesiąca w dolnym kościele odprawiać będziemy Mszę świętą z udziałem Sióstr, pracowników, rodziców i dzieci uczęszczających do Przedszkola ss. Salezjanek. Pierwsza Msza za tydzień o 11.30.