OGŁOSZENIA PARAFIALNE
III NIEDZIELA ADWENTU
16 XII 2018

1. W Adwencie zapraszamy na Roraty od poniedziałku do soboty o 6.30 w kościele dolnym.

2. Od dzisiaj przeżywamy rekolekcje parafialne. Prowadzi je dla nas ks. Szymon Smółka, kapłan diecezji Łowieckiej. Od jutra do środy nauki rekolekcyjne podczas Mszy Świętych o 6.30 9.00 17.00 18.30 i poza Mszą Świętą dodatkowo o 20.00. W środę 19 grudnia Msza Święta na zakończenie rekolekcji o godz. 20.00. Sakrament spowiedzi podczas Mszy.

3. W zakrystii kościoła i kancelarii parafialnej nabywać można pobłogosławione opłatki na stół wigilijny.

4. Za tydzień w niedzielę 23 grudnia harcerze rozprowadzać będą w kruchcie kościoła siano na stół wigilijny.

5. Przy wyjściu z kościoła ustawiony jest kosz na produkty długoterminowe przeznaczone na paczki dla uboższych rodzin naszej Parafii. Przy stoliku z prasą świece Caritas na stół wigilijny.

6. Dziś Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych po wszystkich Mszach Świętych przy wyjściu z kościoła rozprowadza przygotowane przez członków stowarzyszenia świąteczne szopki z piernika. Zebrane ofiary przeznaczone będą na wakacyjny wyjazd osób niepełnosprawnych z naszej Parafii. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.

7. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej o 11.30 udzielony zostanie sakrament święceń diakonatu klerykowi Ditrickowi Juliusowi Sandze ze zgromadzenia oo. Konsolatów Matki Bożej Pocieszenia w Kiełpnie. Mszy Świętej przewodniczył będzie i święceń udzieli J. E. Abp Tadeusz Wojda, Metropolita Białostocki.

8. Za tydzień w niedzielę Msza dla przedszkolaków o 11.30 w dolnym kościele.

Wizyty duszpasterskie:

Piątek 14.12.2018
– ul. Klonowa, ul. Lokajskiego
– ul. Niegodzisza
– ul. Żołnierzy Narwiku, ul. Kocjana
– ul. Jarzębinowa, ul. Gwiaździsta

Sobota 15.12.2018
– ul. Krzyczkowskiego, ul. Morelowa
– ul. Leszczynowa, ul. Klonowy Park
– ul. Mokra
– ul. Wiśniowa

Czwartek 20.12.2018
– ul. Cebertowicza

Piątek 21.12.2018
– ul. Ogrodowa