.

Tygodniowy Plan Wizyt Duszpasterskich

Poniedziałek, 18.02.2019
– ul. Przeskok

Wtorek, 19.02.2019
– ul. Majowa
– ul. Dębowa

Środa, 20.02.2019
– ul. Lwowska

Czwartek, 21.02.2019
– ul. 22 września

Piątek, 22.02.2019
– ul. 1., 3., 9. Maja
– ul. Brukowa, ul. Boczna

Sobota, 23.02.2019
– ul. Łąkowa, ul. Prochowni, ul. Brühla
– ul. Leśna
– ul. Polna (od godz. 15.00)

 

Informacje ogólne dotyczące Kolędy 2018/2019

Wraz z początkiem Adwentu rozpoczynamy tegoroczne wizyty duszpasterskie tzw. Kolędę. Prosimy nowo przybyłe w tym roku rodziny do naszej parafii o zgłaszanie swoich adresów i założenie kart parafialnych w kancelarii lub po Mszach w zakrystii kościoła. Podczas wizyt odwiedzać będziemy tych mieszkańców naszej parafii, którzy przyjmowali nas w latach ubiegłych. Jeżeli ktoś życzy sobie wizyty duszpasterskiej, prosimy zgłosić ją w kancelarii lub zakrystii kościoła. W kolejnych tygodniach Kolęda przebiegać będzie od strony Kiełpina w stronę Burakowa.

W tym roku Wizyty duszpasterskie rozpoczynać będziemy w tygodniu o godzinie 16.30, a w soboty o godzinie 10.00. Prosimy o wzajemne sąsiedzkie informowanie się o wizycie księdza. Prosimy o zamykanie zwierząt i sprawdzenie czy działają dzwonki przy furtkach. Jeżeli na posesji nie ma widocznego numeru domu, prosimy przy furtce powiesić kartkę z jego numerem.
W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, podczas Kolędy pomagać nam będą ojcowie Konsolaci ze Wspólnoty Matki Bożej Pocieszenia, przy ul. Rolniczej i o. Roman Zając OSCam ze Zgromadzenia Ojców Kamilianów. Tegoroczne ofiary składane podczas wizyt duszpasterskich przeznaczone będą na remont zewnętrznych schodów kościoła. Tygodniowy plan Kolędy dostępny będzie w ogłoszeniach parafialnych, w gablotach, w gazecie Małgorzatce oraz na stronie internetowej naszej parafii.

 

Zgłoszenie Wizyty Duszpasterskiej:
– Po Mszach Świętych w zakrystii kościoła
– W kancelarii parafialnej, w godzinach otwarcia: (22) 751 10 04 lub 884 884 325.