.

Tygodniowy Plan Wizyt Duszpasterskich

 
Piątek 14.12.2018
– ul. Klonowa, ul. Lokajskiego
– ul. Niegodzisza
– ul. Żołnierzy Narwiku, ul. Kocjana
– ul. Jarzębinowa, ul. Gwiaździsta

Sobota 15.12.2018
– ul. Krzyczkowskiego, ul. Morelowa
– ul. Leszczynowa, ul. Klonowy Park
– ul. Mokra
– ul. Wiśniowa

Czwartek 20.12.2018
– ul. Cebertowicza

Piątek 21.12.2018
– ul. Ogrodowa

 

Informacje ogólne dotyczące Kolędy 2018/2019

Wraz z początkiem Adwentu rozpoczynamy tegoroczne wizyty duszpasterskie tzw. Kolędę. Prosimy nowo przybyłe w tym roku rodziny do naszej parafii o zgłaszanie swoich adresów i założenie kart parafialnych w kancelarii lub po Mszach w zakrystii kościoła. Podczas wizyt odwiedzać będziemy tych mieszkańców naszej parafii, którzy przyjmowali nas w latach ubiegłych. Jeżeli ktoś życzy sobie wizyty duszpasterskiej, prosimy zgłosić ją w kancelarii lub zakrystii kościoła. W kolejnych tygodniach Kolęda przebiegać będzie od strony Kiełpina w stronę Burakowa.

W tym roku Wizyty duszpasterskie rozpoczynać będziemy w tygodniu o godzinie 16.30, a w soboty o godzinie 10.00. Prosimy o wzajemne sąsiedzkie informowanie się o wizycie księdza. Prosimy o zamykanie zwierząt i sprawdzenie czy działają dzwonki przy furtkach. Jeżeli na posesji nie ma widocznego numeru domu, prosimy przy furtce powiesić kartkę z jego numerem.
W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, podczas Kolędy pomagać nam będą ojcowie Konsolaci ze Wspólnoty Matki Bożej Pocieszenia, przy ul. Rolniczej i o. Roman Zając OSCam ze Zgromadzenia Ojców Kamilianów. Tegoroczne ofiary składane podczas wizyt duszpasterskich przeznaczone będą na remont zewnętrznych schodów kościoła. Tygodniowy plan Kolędy dostępny będzie w ogłoszeniach parafialnych, w gablotach, w gazecie Małgorzatce oraz na stronie internetowej naszej parafii.

 

Zgłoszenie Wizyty Duszpasterskiej:
– Po Mszach Świętych w zakrystii kościoła
– W kancelarii parafialnej, w godzinach otwarcia: (22) 751 10 04 lub 884 884 325.