OGŁOSZENIA PARAFIALNE
VI NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
26 V 2019

1. Dziś przypada 25. rocznica święceń kapłańskich ks. Proboszcza Jacka Siekierskiego. Polecajmy go w modlitwie, prosząc o potrzebne łaski i błogosławieństwo.

2. Od najbliższej soboty zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe ze śpiewem Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.30.

3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Poprzedzą ją Dni Modlitw o Urodzaje. Od najbliższego piątku nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego.

4. W niedzielę 2 czerwca w Archidiecezji Warszawskiej przypada XII Święto Dziękczynienia. Główne uroczystości odbędą się w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie. Ofiary składane w tym dniu, przeznaczne będą na budowę świątyni. Szczegóły wydarzenia na plakatach.

4. Za tydzień w niedzielę spotkanie dla osób wyjeżdżających na parafialną pielgrzymkę do Francji, Hiszpanii i Włoch, w dolnym kościele o godz. 19.00. Prosimy o złożenie papierowych kart pielgrzyma i dokonanie wpłat.

5. Podwórkowe Kółko Różańcowe zaprasza dzieci i rodziców na pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 16 czerwca (w niedzielę). Koszt wyjazdu wynosi 50 zł za rodziców i jedno dziecko. Pozostałe dzieci jadą bezpłatnie. Zapisy, informacje i numery telefonów w gablotach przy wejściu na plac kościelny.

6. Wczoraj w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela w Warszawie miały miejsce święcenia prezbiteratu. Decyzją ks. Kard. Kazimierza Nycza posługę w naszej parafii od września tego roku rozpocznie nowo wyświęcony ksiądz Augustyn Sękowski . Polecajmy go w modlitwie.