XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA  15 IX 2019

1. Dziś, 15 września, pamiętamy o Matce Bożej Bolesnej.

1. 2. We środę obchodzimy święto Św. Stanisława Kostki, Patrona Polski i Patrona młodzieży.

1. 3. W sobotę obchodzimy święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

1. W niedzielę 22 września o godz. 11.45 rozpoczną się z udziałem Burmistrza Łomianek
    i zaproszonych gości oficjalne Uroczystości Patriotyczne związane z wydarzeniami II wojny światowej.
    O godz. 12.10 będzie celebrowana Msza Święta Polowa oraz Apel Poległych
    na Cmentarzu Wojennym w Kiełpinie. Od godz. 14.00 w Gospodarstwie „Liderówka” odbędzie
    się piknik historyczny i występy plenerowe.

1. W dniu 23 września o godz. 18.00 w Instytucie Studiów nad Rodziną na ul. Baczyńskiego 9 odbędzie się Msza Święta rozpoczynająca „Męskie sprawy” czyli rekolekcje dla mężczyzn. Tematyka rekolekcji obejmuje „Obszary męskiego wzrostu” oraz „Czym Rycerz Kolumba może ubogacić swoją rodzinę”.

1. W dniu 28 września organizowana jest jednodniowa parafialna autokarowa pielgrzymka
    do Krakowa. Opiekę duszpasterską będzie prowadził ks. Proboszcz. Są jeszcze wolne miejsca.

1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom świętującym w tym tygodniu składamy serdeczne życzenia.