I NIEDZIELA   ADWENTU   1 XII 2019

1. 5 grudnia, w Pierwszy Czwartek Miesiąca pamiętajmy szczególnie o modlitwie za kapłanów.
  2. 6 grudnia, w Pierwszy PIĄTEK Miesiąca uczcijmy Przenajświętszy Sakrament wynagradzając
    za wszelkie zniewagi jakich PAN JEZUS doznaje od nas.
  3. 7 grudnia, w Pierwszą Sobotę Miesiąca i Adwentu szczególnie wynagradzajmy Niepokalanemu Sercu Maryi, naszej Matki, za doznawane zniewagi.
  4. Od poniedziałku, 2 grudnia, rozpoczynają się RORATY.  Zapraszamy wszystkich do wspólnego czuwania adwentowego na codziennej Mszy Świętej, o godzinie 6.30.
  5. Od poniedziałku 9 grudnia, w blokach oś. Baczyńskiego, rozpoczyna się w naszej parafii wizyta duszpasterska.
  6. W sobotę, 7 grudnia, jest wigilia Uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP. Zapraszamy na godz. 19.30, do dolnego kościoła na uroczystą modlitwę AKATYSTEM ku czci Najświętszej Maryi Panny.
  7. W III Niedzielę Adwentu rozpoczną się w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe.
  8. Siostry Salezjanki przy Oratorium św. Jana Bosko w Łomiankach serdecznie zapraszają młodzież
    na Adwentowe Dni Skupienia czyli tzw. Niepokalaną w dniach od 6 do 8 grudnia 2019 r., w budynku przedszkola sióstr, Warszawska 123. Bliższe informacje na plakacie.
  9. W dniach 13-15 grudnia w naszej parafii odbędą się III Warsztaty Śpiewu Liturgicznego. Chętnych zapraszamy do zapisywania się. Także osoby grające na instrumentach. Nie trzeba mieć doświadczenia muzycznego. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej parafii.
  10. W dniu 14 grudnia (sobota) odbędzie się zbiórka uszkodzonych lub nie używanych różnych urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Dostarczone rzeczy prosimy składać pod schodami górnego kościoła.
  11. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na nocne czuwanie na Jasnej Górze które odbędzie się w dniach
    14-15 grudnia. Dodatkowe informacje na tablicy ogłoszeń.
  12. Gorąco zachęcamy do obejrzenia najnowszego, ważnego dla katolików filmu Unplanned (Nieplanowane)
    o obronie życia poczętego, który od kilkunastu dni jest na ekranach polskich kin.
  13. Świece CARITAS można nabywać w kruchcie kościoła oraz w księgarni parafialnej.
  14. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.