OGŁOSZENIA PARAFIALNE
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
17 III 2019

1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. Gorzkie Żale w niedzielę o 17.15, Droga krzyżowa w piątki o 9.30, 17.30 i 19.00, po niej od 19.30 nabożeństwo Adoracji Krzyża.

2. We wtorek 19 marca Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Msze Święte o 7.00, 7.30, 17.00 i 18.30.

3. Dziś przy wyjściu z kościoła zbiórka na Dzieło Pomocy Misjonarzom Ad Gentes, wspierające działalność kościoła w krajach misyjnych.

4. Oratorium św. Jana Bosco zaprasza młodzież na Wielkopostne Dni Skupienia od 29 do 31 marca w budynku przedszkola. Więcej informacji na plakatach oraz facebooku, zapisy u sióstr w Oratorium.

5. Z racji zbliżającej się Uroczystości Zwiastowania Pańskiego, w sobotę 23 marca zapraszamy na Akatyst o Zwiastowaniu Najświętszej Maryi Pannie. Modlitwę rozpoczniemy w sobotę bezpośrednio po Mszy Świętej wieczornej, ok. godz. 19.20.

6. W następną niedzielę 24 marca obchodzimy Dzień Życia. Serdecznie zapraszamy tego dnia na Narodowy Marsz Życia, który rozpocznie się o godz. 13.30 na Placu Zamkowym w Warszawie. Więcej informacji na plakatach i ulotkach.

7. Dziś po Mszy Świętej o godz. 13.00 zapraszamy na koncert pieśni liturgicznych w wykonaniu chóru uczestników warsztatów muzycznych, które przez ostatnie trzy dni odbywały się w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, naukę i poświęcony czas. Organizatorom tego wydarzenia dziękujemy za przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów.