XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA  10 XI 2019

1. Dziś, 10 listopada przeprowadzamy zbiórkę datków dla najuboższych z naszej parafii.
  2. W poniedziałek, 11 listopada, przypada Narodowe Święto Niepodległości.
    W tym dniu Msze Święte będą sprawowane jak w dzień powszedni
    oraz dodatkowo o godz. 00 będzie sprawowana Msza Święta za naszą Ojczyznę.
    Z tej racji w Świątyni Opatrzności Bożej, o godz. 9.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta. Pamiętajmy o wytrwałej modlitwie w intencji naszej Ojczyzny.
  3. 13 listopada wspominamy świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
  4. 16 listopada, w sobotę, Kościół obchodzi wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia.
  5. W najbliższą sobotę 11. o godzinie 18:00 w klasztorze Augustianów odbędzie
    się “Wieczór dobrych decyzji w Duchu Taize” Augustianie zapraszają wszystkie młode osoby, które chciałby uczestniczyć w tegorocznym Taize we Wrocławiu
    jako wolontariusze. Więcej informacji na plakacie i na facebooku: augustianie.pl
  6. Już po raz 6. ulicami naszego miasta przejdzie Orszak Trzech Króli.
    Wszystkich, którzy chcieliby zaangażować się w organizację, zapraszamy
    o godz. 00 na spotkanie we wtorek 12 listopada do sali Rycerzy Kolumba.
  7. Gorąco zachęcamy do obejrzenia najnowszego, ważnego filmu pt. Unplanned (Nieplanowane) o obronie życia poczętego, który od kilku dni jest na ekranach polskich kin.
  8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.