Orszak Trzech Króli

W Święto Objawienia Pańskiego A.D. 2023 parafianie i sympatycy Parafia Św. Małgorzaty DM w Łomiankach tłumnie pojawili się na mszy świętej o godz. 11:30 i wraz z mędrcami ze Wschodu oddali pokłon Jezusowi. Trzej Królowi wraz z całym Orszakiem wyruszyli z zakrystii, przeszli z nawy bocznej do ołtarza, by pochylić się nad Królem i złożyć mu dary – złoto, kadzidło i mirrę. Następnie odbyło się radosne kolędowanie ze Świętą Rodziną.
Tę radość i Błogosławieństwo Pana zanieśmy do naszych domów wraz z kredą, którą napiszemy na drzwiach wejściowych „Christus Mansionem Benedicat 2023”, co oznacza Niech Chrystus błogosławi temu domowi!
Dziękujemy za Waszą obecność, za Wasze świadectwo! Dziękujemy tym, którzy przyczynili się do tego, abyśmy wszyscy mogli tak fantastycznie doświadczyć wielkiej wspólnoty! Niech Pan Bóg nam wszystkim błogosławi w nowym roku!
Zobacz również