Orszak Trzech Króli

Oddaliśmy pokłon Maleńkiemu Królowi Wszechświata! Prowadziła nas gwiazda! 
W Święto Objawienia Pańskiego A.D. 2024 parafianie i sympatycy Parafia Św. Małgorzaty DM w Łomiankach tłumnie pojawili się na mszy świętej o godz. 11:30 i wraz z mędrcami ze Wschodu oddali pokłon Jezusowi. Trzej Królowie wraz z całym Orszakiem wyruszyli z zakrystii, przeszli z nawy bocznej do ołtarza, by pochylić się nad Królem i złożyć mu dary – złoto, kadzidło i mirrę. Następnie odbyło się radosne kolędowanie ze Świętą Rodziną.
Tę radość i Błogosławieństwo Pana zanieśmy do naszych domów wraz z kredą, którą napiszemy na drzwiach wejściowych „Christus Mansionem Benedicat 2024”, co oznacza Niech Chrystus błogosławi temu domowi!
Dziękujemy za Waszą obecność, za Wasze świadectwo! Dziękujemy tym, którzy przyczynili się do tego, abyśmy wszyscy mogli tak fantastycznie doświadczyć wielkiej wspólnoty! Niech Pan Bóg nam wszystkim błogosławi w nowym roku! 
Zobacz również

Boże Ciało

„Nie zostawię Was sierotami, ale będę z Wami aż do skończenia świata”. Boże Ciało A.D. 2023 w parafii św. Małgorzaty w Łomiankach

Read More »