Niedzielne kolędowanie A.D 2024

Za nami rodzinne kolędowanie 2024
28 stycznia 2024 r. po Mszy św. wieczornej w naszej parafii odbył się Rodzinny Koncert Kolęd i Pastorałek.
Dziękujemy wszystkich wykonawcom i panu Janowi, naszemu wszechstronnie uzdolnionemu organiście, za organizację tego wyjątkowego czasu trwania w bożonarodzeniowej radości!
Wśród wykonawców zaprezentowali się: duet – Karolina Lenczewska (śpiew+ukulele) i Małgorzata Lenczewska (śpiew+gitara), duet – Tosia Królak (śpiew+tamburyn) i Jan Królak (pianino), Grupa piątkowego uwielbienia pod dyrekcją Andrzeja Majtyki, duet – Małgorzata Sosnowska (śpiew) i Jan Królak (pianino), Chór parafialny Cantores Sanctae Margaretae pod dyrekcją Jana Królaka oraz Schola „18” pod dyrekcją Pauliny Sęk.
Podczas koncertu, można było usłyszeć tradycyjne jak i współczesne polskie kolędy i pastorałki. Wykonawcom serdecznie gratulujemy występów!  Dziękujemy za obecność wszystkim przybyłym gościom i sympatykom! Mamy nadzieję że tradycji stanie się zadość i spotkamy się za rok w jeszcze większym gronie wykonawców oraz słuchaczy. 
Fot. Ania Matuszewska – dziękujemy!
Zobacz również

Boże Ciało

„Nie zostawię Was sierotami, ale będę z Wami aż do skończenia świata”. Boże Ciało A.D. 2023 w parafii św. Małgorzaty w Łomiankach

Read More »