V Warsztaty Śpiewu Liturgicznego

„Łaską Jesteście Zbawieni” V Warsztaty Śpiewu Liturgicznego za nami.

W miniony weekend, zakończyły się Warsztaty Śpiewu Liturgicznego w naszej Parafii. Przez dwa dni, 120 osób, z różnych zakątków Polski, poświęciło się pracy nad głosami, śpiewaniu, modlitwie i uwielbieniu Pana. To było intensywne spotkanie, które na długo pozostanie w naszych sercach.

Trzech znakomitych kompozytorów i dyrygentów- Ula Rogala, Rafał Maciejewski i Piotr Pałka, byli dla nas przewodnikami w drodze do harmonii i przedsionków nieba. Ich obecność była dla nas nieocenionym darem, a ich zaangażowanie przyczyniło się do stworzenia wspólnoty serc, której doświadczyliśmy podczas tych wyjątkowych warsztatów.

Niedzielna liturgia z koncertem podsumowującym była kulminacyjnym momentem tego wydarzenia. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, gościom oraz osobom zaangażowanym w organizację tego ważnego dla nas spotkania. To dzięki Wam ten czas i miejsce stało się przestrzenią pełną radości, modlitwy i wspólnej pracy.

Warsztaty, to dla nas zawsze czas zatrzymania i refleksji nad tajemnicą zbliżających się Świąt Paschalnych. Śpiewając, wspólnie przygotowujemy się na ten wyjątkowy czas.

Dziękujemy Wam wszystkim za udział, zaangażowanie i wspólne świętowanie. Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych wydarzeniach kulturalnych i religijnych, które organizujemy dla Was z ogromnym zaangażowaniem.

Zobacz również

Boże Ciało

„Nie zostawię Was sierotami, ale będę z Wami aż do skończenia świata”. Boże Ciało A.D. 2023 w parafii św. Małgorzaty w Łomiankach

Read More »